ШИНИ ТА ДИСКИ

Ми продаємо лише перевірені та якісні шини для навантажувачів з гарантією від виробника.
Пневматичні та суцільнолиті шини та колеса для навантажувачів.

Наша компанія реалізовує якісні шини та колеса для навантажувачів відомих світових виробників (Marangoni, Nexen, DEESTONE, STARKO, UNICORN). Здійснюємо доставку шин по Україні. Наявність ходових шин до навантажувачів у нас на складі надає можливість терміново відвантажити товар. Якісні шини для Вашого навантажувача – запорука безпечної та довготривалої роботи. Вони забезпечать навантажувачу гарне щеплення з будь-яким покриттям і зведуть до мінімуму коливання під час його руху.
Ми пропонуємо Вам великий вибір різновидів шин і коліс для навантажувачів різного розміру та варіантів виконання (пневматичні, суцільнолиті, бандажні (під замовлення)).

Суцільнолиті шини для навантажувача.

Суцільнолиті (їх часто називають гусматік або супереластік) шини мають найкращі експлуатаційні показники. Виготовлення таких шин складається з пропорційних синтетичних матеріалів, у основі яких є натуральний каучук. Назва матеріалу – вулколан (Vulkollan®).

Основні переваги цього матеріалу:
• висока протидія агресивним середовищам ( розчинники та клеї, бензин і мастило, лак і жир та інше);
• високі навантажувальні характеристики без руйнування та деформації;
• висока динамічна несуча здатність;
• опір до надривів і появі тріщин;
• гарна стійкість до дії руйнівного ультрафіолету;
• висока зносостійкість і невелика залишкова деформація;
• висока еластичність (відсутність ефекту відскоку).

Всередині суцільнолитих шин (шини супереластік) сталевий корд, який кріпиться безпосередньо до диску колеса. Проміжний шар володіє амортизуючими властивостями та слугує також для відводу тепла. Глибина протектора 20-30 мм. Строк експлуатації таких шин, як правило, 5-10 тис. годин роботи. Основні умови експлуатації – рівні складські приміщення, де необхідні невисокі амортизаційні вимоги. Широкий асортимент супереластік шин і наявність їх на складі дозволяє на швидко підібрати шини для Вашого навантажувача в залежності від необхідних умов експлуатації.

Пневматичні шини для навантажувача.

Пневматичні шини для навантажувача – це гумові шини, які заповнені стислим повітрям (так як і автомобільні, але високим рівнем тиску), для забезпечення прийнятних амортизуючих умов роботи техніки. Виготовлені, як правило, багатошаровим методом із синтетичних і натуральних волокон з додаванням сажі. Для посилення боковини колеса використовується металевий корд, який в свою чергу забезпечує додатковий захист всього колеса від механічних пошкоджень. Протектор у таких шин досягає як правило 30 мм. Ресурс роботи не перевищує 1-2 тис. годин і у багато в чому залежить від поверхні та маневрів машини. Навантажувачі з пневматичними шинами є більш універсальними із-за можливості переміщення по будь-якій поверхні ( склад або нерівне асфальтове покриття). Також є гума для навантажувачів із спеціальними ґрунто-зачепами, які призначені для роботи на сипучих ґрунтах (пісок, галька, мілкий камінь).

Бандажні шини для навантажувачів.

Бандажні шини виготовлюються з синтетичних матеріалів із додаванням натурального каучуку. Шина такого колеса – це металеве кільце з привареним тонким шаром гуми з протектором або без нього. Протектор (якщо він передбачений) дорівнює 30-35 мм. Ресурс шин – 4 тис. годин роботи. Вони мають усі переваги суцільнолитих шин, але з конструктивною особливістю, яка передбачує використання техніки тільки на рівних поверхнях. Амортизаційний шар дуже тонкий, але при всіх на перший погляд недоліках, ці шини дуже стійкі і встановлюються на електричних навантажувачах, ричтраках, штабелерах, які працюють в складах при висоті підйому вантажа більше 5-ти метрів. Із-зі своєї специфіки бандажні шини ми поставляємо під замовлення.
Крім шин до навантажувачів ми пропонуємо широкий асортимент супутніх комплектуючих і витратних матеріалів для заміни: диски для навантажувачів, камери для шин, обідні стрічки, ущільнювач кільця, шинокомплекти.
Наші менеджери є не тільки продавцями, але й спеціалістами, які завжди годові надати Вам допомогу, підказати оптимальний вибір і дадуть відповідь «Які краще придбати шини для вилочних навантажувачів?», враховуючи умови експлуатації техніки.
Ви можете у нас купити шини для навантажувача, просто зателефонуйте або зв’яжіться зручним для Вас способом. Ми найдемо те, що Вам потрібно за прийнятною ціною.

У нас на складі завжди є ходові моделі пневматичних і суцільнолитих (супереластік) шин і Ван не потрібно чекати, щоб їх купити.

НАПИШІТЬ НАМ!

Cтворіть повідомлення заповнивши необхідні поля форми зворотного зв’язку.