ГІДРАВЛІЧНІ ВІЗКИ, ШТАБЕЛЕРИ, РИЧТРАКИ

ГІДРАВЛІЧНІ ВІЗКИ

Ручні (Рокла) DB (Short) Xilin

Вантажопідйомність, кг: 2000
Довжина вил, мм: 800
Гарантія, міс.: 12

Ручні (Рокла) DB (Standart) Xilin

Вантажопідйомність, кг: 2000
Довжина вил, мм: 1150
Гарантія, міс.: 12

Ручні (Рокла) BF (Standart) Xilin

Вантажопідйомність, кг: 2500
Довжина вил, мм: 1150
Гарантія, міс.: 12

Ручні (Рокла) BF (Long) Xilin

Вантажопідйомність, кг: 2500
Довжина вил, мм: 2000
Гарантія, міс.: 12

Електричний PLD20 NICHIYU

Вантажопідйомність, кг: 2000
Система управління: електро
Тип управління: ескорт

Електричний PLD20S NICHIYU

Вантажопідйомність, кг: 2000
Система управління: електро
Тип управління: стоячи

Електричний CX-14 PRAMAC

Вантажопідйомність, кг: 1400
Система управління: електро
Тип управління: ескорт

Електричний CBD15-A2MC1 Hangcha

Вантажопідйомність, кг: 1500
Система управління: електро
Тип управління: ескорт

ШТАБЕЛЕРИ

Електричний FX12 PRAMAC

Вантажопідйомність, кг – 1200
Висота підйому, мм – 2900/3500/3850
Гарантія, міс./або мотогодин – 12/1500

Електричний GX10 PRAMAC

Вантажопідйомність, кг – 1000
Висота підйому, мм – 900/1600/2000
Гарантія, міс./або мотогодин – 12/1500

Штабелер ручний SDJ Xilin

Вантажопідйомність, кг – 1000/1500
Система управління – ручний

Електричний LX14 PRAMAC

Вантажопідйомність, кг – 1400
Висота підйому, мм – 4500
Гарантія, міс./або мотогодин – 12/1500

РИЧТРАКИ

Электрический FBRF-75 Series NICHIYU

Вантажопідйомність, кг – 1400/1600/2000
Висота підйому, мм – 4300-10000
Гарантія, міс / або мотогодин – 24/2000

Електричний FBR-75 Series NICHIYU

Вантажопідйомність, кг – 900-3000
Висота підйому, мм – 2500-8000
Гарантія, міс./або мотогодин – 24/2000

Вперше в Україні самозавантажувальні візки!

Мікро-Ф Київ представляє самозагрузочні, полуелектріческіе візки з висотою підйому 1300мм і вантажопідйомністю 500кг. Модель CCD05Z має довжину вил 1150мм, вбудований Li-Ion акумулятор ємністю 12V / 45Ah і інтегроване зарядний пристрій. Привід ходу візка – ручний, а підйом / опускання товару – електричне.

З цієї візком Ви можете забути про незручності з навантаженням / розвантаженням товару, коли потрібно дістати його з далекого кінця вантажного авто, причепа або з контейнера. Просте управління забезпечує без будь-яких додаткові зусиль Самозавантаження товару з візком в авто і таку ж легку розвантаження візка з вантажем на вилах. Відмінне рішення Ваших щоденних потреб при транспортуванні вантажу! Поспішайте, залишилося всього кілька штук на складі!

Гідравлічний візок, перевізник палет, рохля, рокла, візок для палет та інші назви цього складського обладнання існують у розмовній мові.

Основне призначення – це ручне транспортування (перевезення) піддонів (палет) з вантажем масою до 2,5 тон-3 тон на невеликі відстані в умовах складу. Назва «рокла» є похідною народної назви від фірми Rocla, яка одна з найперших продавала не території України гідравлічні візки. Вони бувають самохідними, ручними та навіть самонавантажувальними. Другий варіант (ручний) отримав найбільше застосування в наших складах, враховуючи більш ніж доступну ціну. Причин тому є декілька, серед них: просте управління та невибагливе технічне обслуговування і відповідно експлуатація. Більш ніж достатня вантажопідйомність для різних вантажів в умовах складів на європалетах. Підйом і опускання вантажу на піддоні проходить вручну. Для підйому необхідно перевести важіль на ручці транспортування гідравлічного візка в положення підйому та рухами вверх-вниз підняти на достатню висоту, при цьому звільнивши колоса самого візка. Для опускання переводимо важіль у положення спуску, при цьому регулюючу швидкість опускання. Таким чином ми перемикаємо режими роботи вузла-домкрата. Підіймаючи вантаж до 3-х тон достатньо декількох рухів ручкою транспортування не прикладаючи особливих зусиль. Також бувають гідравлічні візки виконані з нержавіючої сталі (корозійностійких) для роботи в портах, на кораблях і складах з агресивним середовищем. Але це окремий вид і як правило поставляється під замовлення.

Перш ніж купити гідравлічний візок для складу, необхідно визначитися з основними технічними характеристиками, це:

довжина вил (короткі 1 м, стандартні та подовжені до 2 м);
ширина вил;
висота підйому вантажа;
гранична маса вантажа (до 2,5 тон-3 тон);
діаметр і матеріал коліс.

Останній пункт залежить від типу покриття на складі. Необхідно правильно підібрати колеса рокли, саме від них багато в чому залежить функціональність і простота в управлінні.
Типів передніх коліс гідравлічного візка два:

  • Поліуретанові або нейлонові колеса — використовуються у складах з рівним покриттям ( в основному промислова бетонна підлога або торгова зала великих супермаркетів). Основним недоліком таких коліс є те, що при нерівній поверхні покриття на самому колесі з часом може потріскатися і стати непридатним для експлуатації. Таке колесо необхідно обов’язково замінити.
  • Гумові колеса — на твердих поверхнях (асфальтове покриття, бетонні стяжки, плитка у торгівельній залі та інше). Такий тип коліс більш практичний. Маючи мінімальну амортизацію та може використовуватися навіть на нерівних поверхнях у причепах вантажних автомобілів або тротуарній плитці на вулиці. Але мають і недоліки. Один з них – можуть залита сліди на підлозі, що може бути неприйнятно у торговій залі.

Задні колеса зазвичай нейлонові і з часом також зношуються. Всі колеса за необхідності можна замінити. І у нас Ви можете купити колеса до гідравлічного візка або відремонтувати її.

Важливим вузлом є також гідравлічний циліндр візка, шток якого може також пошкодитись при неправильній експлуатації ( перевантаження, нерівна підлога, удар по штоку). Одна з видимих причин – це підтікання гідравлічної рідини по штоку циліндра. У такому випадку, якщо вчасно замінити манжети на ньому, все буде добре і візком можна користуватися далі. Якщо ж невчасно замінити або не замінити проблему – це може бути небезпечно. Одним із наслідків цього є мимовільне опускання вил візка під вантажем або при його перевезенні.

Варто зазначити, незважаючи на широке застосування на складах або інших підприємствах різного складського обладнання (навантажувачі, ричтраки, транспортні полоси, штабелери та інші), візок гідравлічний до цього часу є необхідною складовою завдяки своїй надійності, довговічності, низькій вартості, простоті експлуатації та ремонту.
Основними перевагами гідравлічних візків є:

  • Складські візки мають компактні розміри та спроектовані так, що володіють підвищеною маневреністю завдяки повороту переднього колеса на 180о;
  • Експлуатація його в таких місцях, де використання іншої техніки просто неможливо або важке для застосування (вагони, коридори вузьких складів, напівпричепи фур із товаром та інше);
  • Ефективність гідравліки дозволяє працювати з вантажем без застосування зусиль (особливо, якщо візок обладнали електричним підйомом; також є напівавтоматичні візки з підйомом і опусканням вил);
  • Ручний гідравлічний візок (рокла) готова до роботи завжди;
  • Просте управління не потребує навчання персоналу (рокла не вимагає кваліфікації для управління нею);
  • Надійність конструкції, яка виконана з міцних і зносостійких компонентів для довговічної експлуатації.

І як ми вже згадували, важливою умовою є більш ніж доступна ціна на гідравлічні візки у порівнянні з іншим складським обладнанням. Обрати і купити новий гідравлічний візок Ві завжди можете у нашому каталозі, а також звернувшись до наших менеджерів у зручний для Вас спосіб.

Важливо!

Якісний гідравлічний візок не може коштувати дешево. Багато фірм пробують здешевити виробництво за рахунок використання дешевих комплектуючих або готових вузлів, які неможливо відремонтувати. Так, вони коштують дешевше, але подальша експлуатація буде у рази дорожче, ніж одразу купити хоча й дорогий, але надійний і ремонтопридатний гідравлічний візок.

У нас на складі завжди є в наявності моделі гідравлічних візків перевірені часом від надійних постачальників.

НАПИШІТЬ НАМ!

Cтворіть повідомлення заповнивши необхідні поля форми зворотного зв’язку.