Одне важке завдання можна розділити на кілька легких. (Народна мудрість)

На сьогодні важко собі уявити підприємство, яке могло б обійтися без навантажувача. Навантажувач – надійний помічник там, де треба піднімати, вантажити і переміщати вантажі. Навантажувач потрібен на будь-якому виробничому підприємстві. Будівельна компанія або організація оптового продажу не може обійтися без навантажувача, або хоча б без складської техніки (штабелер, річ-трак, гідравлічний візок і інші). Всі вантажно-розвантажувальні роботи виробляються набагато швидше і легше, а це в свою чергу, призводить до максимальної оптимізації виробничих процесів підприємства. Від того, в якій галузі буде використовуватися навантажувач, залежить його тип.

Навантажувач умовно можна розділити на два типи: вилочні навантажувачі та фронтальні навантажувачі.

навантажувачі використовують на складах і на відкритих майданчиках для завантаження, розвантаження та штабелювання вантажів. В основному цей процес здійснюється за допомогою вил або додаткового навісного обладнання. Винайдені ще на початку минулого століття, ці машини здатні перевозити і піднімати на палетах товар, упакований в ящики, коробки, мішки або контейнери.

фронтальні навантажувачі використовуються для навантаження-розвантаження сипучих і кускових матеріалів, виконання земляних та будівельних робіт (кар’єри, при ремонті доріг, будівництві та ін.). Також, ці навантажувачі використовуються в житлово-комунальному господарстві, можуть бути обладнані спеціальними механізмами (ковшами, захопленнями, щітками, катками і ін.). Ці навантажувачі – універсальні машини, які можуть об’єднувати в собі кілька одиниць техніки, як будівельної, так і сільськогосподарської.

У цій статті ми розглянемо безпосередньо вилкові навантажувачі.

Сьогодні на підприємствах України у великій кількості використовуються найрізноманітніші вилочні навантажувачі. Купити такий навантажувач не складає великих труднощів. Однак на якому навантажувачі зупинити свій вибір – завдання непроста, тим більше, коли людина не професіонал в цій справі, а часу знайти інформацію і зробити правильний вибір недостатньо. Краще звернутися до людей, які професійно можуть пояснити і порадити, який же потрібен навантажувач.

Вибираючи навантажувач, по-перше, треба враховувати технічні параметри серед основних це:

 • де буде експлуатуватися навантажувач (на складі, на відкритому майданчику, або в обох випадках; або це буде морозильна камера) – від цього залежить наступний пункт вибору навантажувача;
 • вид приводу (навантажувач з двигуном внутрішнього згоряння (дизельний, газ / бензин) або електричний);
 • максимальна і залишкова вантажопідйомність;
 • максимальна висота підйому вантажу, тип щогли (рами вантажу) і наявність вільного ходу;
 • довжина вил і додаткове обладнання;
 • вид шин і інші параметри, які будуть важливі вже під час вирішення технічних вимог.

Навантажувачі ; діляться на два види: Навантажувачі (Автонавантажувачі) з двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) , це дізельні, бензінові, газові та газ-бензінові Навантажувачі, и електричної Навантажувачі , Які Працюють від тягових акумуляторних батарей (АКБ).

У приміщеннях закритого типу найкраще використовувати електричні навантажувачі. Вони є екологічно безпечними машинами, у них малі габаритні розміри, експлуатація їх дешевше, тому що витрати на енергоносії і технічне обслуговування в кілька разів нижче, ніж у техніки з ДВС. До того ж не варто забувати, що початкова вартість електричного навантажувача при його покупці трохи вище, цей показник може коливатися в межах 10-25% в порівнянні з навантажувачами з ДВС. Крім того, після деякого часу експлуатації, а це в середньому 4-8 років, потрібно провести заміну акумуляторної (тягової) батареї на нову. Ціна якої може виявитися досить високою. Розрахувати вартість експлуатації електричного навантажувача і порівняти витрати, наприклад, з дизельним навантажувачем Ви можете, подивившись відповідні рекомендації в наших ЧаВо (Часті Питання) тут. Також можна почитати спеціальну статтю NICHIYU – Який двигун краще вибрати?

Вантажники з двигунами внутрішнього згоряння використовуються на відкритих майданчиках або в приміщеннях з хорошою вентиляцією. Початкові витрати для того, щоб купити навантажувач з ДВС значно нижче в порівнянні з електричними навантажувачами, але їх не можна використовувати у випадках де немає можливості дотримуватися екологічної безпеки. Також треба враховувати витрати на паливо-мастильні матеріали, які потрібні для роботи навантажувачів і вартість проведення обов’язкового технічного обслуговування.

Звичайно, на деякі бензинові навантажувачі встановлена ​​газова установка для зменшення викиду СО, але при цьому, потрібна хороша вентиляція приміщення. Навантажувач з ДВС виділяє багато тепла і його неможливо використовувати в складах з продуктами харчування.

З огляду на індивідуальні потреби та особливості виробничих процесів, можна додатково комплектувати навантажувач навісним обладнанням. Визначиться, з потрібним навісним обладнанням можна як при покупці, так і під час експлуатації вантажної техніки, знаючи, що Вам необхідно. Навантажувач це універсальна машина, яка в залежності від встановленого додаткового навісного обладнання, може виконувати різноманітні функції, полегшуючи роботу, а головне – зробити вантажно-розвантажувальні роботи швидше. Серед навісного обладнання, яке встановлюється на навантажувач це:

 • бічний зсув вил; </ li>
 • позиціонери вил; </ li>
 • різноманітні захоплення; </ li>
 • різноманітні захоплення (для рулонів, бочок та інших); </ li>
 • двох-палетні захоплення; </ li>
 • ротатори (вращатели) вил і багато іншого. </ Li>

Крім того навантажувачі можна обладнати широким асортиментом додаткових комплектуючих таких як: кабіни закритого типу, вогнегасники, ремені безпеки, датчики вантажопідйомності, лазерний покажчик положення вил, освітлювальні прилади, різні попереджувальні сигнали та інші.

Всім сучасним навантажувачів, незалежно від їх виду і типу, властиві високі показники маневреності, рівня безпеки і продуктивності, що дозволяє в найбільш стислі терміни здійснювати обробку вантажу, і в повній мірі задовольнити потреби найвимогливіших споживачів в різних галузях промисловості.

Автонавантажувач – надійний помічник, який може вирішити «важкі» питання як в сфері бізнесу, так і у вирішенні приватних питань, які стосуються будівництва, прибирання та багатьох інших господарських потреб. Однак не кожне підприємство і не кожна приватна особа може собі дозволити купити навантажувач, крім того вантажно-розвантажувальні роботи можуть бути сезонними або взагалі їх потрібно виконати один раз і купувати навантажувач недоцільно (скажімо для прикладу, навантажувач потрібен на декілька днів для будівництва, або ж він використовується регулярно, але тільки один або два рази на місяць на 1-2 години, або ж потрібен тільки при сезонних або пікових роботах один раз на рік терміном на один місяць і так далі). У таких випадках альтернативним і економічно більш вигідним варіантом стане оренда навантажувача, яка допоможе Вам вирішити цілий ряд питань. Оренда дозволить заощадити кошти на придбання, збереження і обслуговування потрібної або вже наявної техніки.

Ви можете взяти в оренду навантажувач </ em> або іншу складську техніку згідно з Вашими потребами, на потрібний термін (при потребі забезпечуємо водієм). Крім того, саме завдяки оренді навантажувача </ em> Ви можете випробувати потрібну Вам техніку перед покупкою, переконатися що Вам необхідно.

Якщо Вам потрібен навантажувач і у Вас є намір купити або орендувати навантажувач, але у Вас є питання щодо правильності вибору – без сумнівів звертайтеся до нас, компанії Мікро-Ф. Тільки у нас Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію який краще Вам купити навантажувач або іншу складську техніку, також купити необхідні запчастини для навантажувача , або додаткове навісне обладнання до навантажувача </ em>. Ми робимо якісний ремонт навантажувачів </ em> і надаємо послугу сервісне обслуговування навантажувачів </ em> і складської техніки. </ P>

Великий вибір запчастин для навантажувачів на нашому складі дозволяє нам проводити ремонт техніки в найкоротші терміни, а партнерські договори з постачальниками запасних частин роблять можливість доставити потрібну запчастину в найкоротші терміни (3-7 робочих дні).

Крім продажу навантажувачів ми є виробником. Вантажники власного виробництва серії МФ , з якими можна ознайомитися тут, розроблені з урахуванням вимог наших замовників і є одними з найкращих серед конкурентів. Навантажувачі серії МФ мають найкращі показники ціна-якість, а дизельний навантажувач власного виробництва МФ 70н , технічні характеристики і специфікація якого описані тут, можна вважати еталоном цієї категорії в Україні. Сучасний зовнішній вигляд, якість і технічні характеристики цього навантажувача на рівні імпортних аналогів.

Кожен наш покупець для нас є потенційним партнером, а партнери допомагають один одному будувати і розвивати свій бізнес.

Довіртеся професіоналам – ми зробимо так, що б Ви не турбувалися за свій вантаж.

Автор статті: Комерційний директор Мікро-Ф – Наталія Чіпак

При цитуванні (копіюванні) матеріалів статті, пряме посилання на сайт (статтю) обов’язкове.