MF-K FORKLIFT
Ми виготовляємо дизельні, газ-бензинові навантажувачі (автонавантажувачі) серії MF (Мікро-Ф) вантажопідйомністю від 2500 кілограм до 16 тон. Навантажувачі серії MF 25-160 створені для роботи у важких умовах. Основні вузли автонавантажувача серії MF мають ряд своїх переваг в порівнянні навантажувачами аналогами.

На навантажувачах серії MF встановлюються надійні двигуни Deutz BF6M2012C, K25, 4TNE98-BQFLC з рідинною системою охолодження для продуктивної та безперебійної роботи. Двигуни мають компактний дизайн, низьку витрату палива (система впорскування палива двигунів обладнана електронною системою регулювання) та високий коефіцієнт співвідношення потужності до об’єму двигуна.
Автонавантажувачі комплектуються коробками передач ZF 3WG131, TNA Hyundai, які мають просте перемикання підвищення або зниження передач, м’яке перемикання, довгий строк служби при важких умовах роботи, що в цілому підвищує надійність та комфортність при експлуатації навантажувача серії MF.

  • У стандартну комплектацію навантажувачів серії MF входить закрита, відкрита та кабіна з обігрівом. Конструкція кабіни спроектована з урахуванням створення комфортних умов роботи для водія (оператора) навантажувача

  • Гальмівна система з пневматичним приводом і пружинними енергоакумуляторами забезпечує надійність та безпечність при управлінні навантажувачем.

  • Гідропідсилювач рульового приводу полегшує процес управління навантажувачем, забезпечує високу точність та впевненість маневрування.

  • Також у стандартну комплектацію навантажувачів серії MF входить позиціонер вил для спрощення маневрування вантажем при управлінні навантажувачем, тим самим підвищуючи загальну ефективність роботи на навантажувачі.

  • Потужна зварна конструкція рамі шасі та рамі навантажувача – запорука тривалої на надійної експлуатації навантажувача. Низький рівень споживаного палива у поєднанні з швидкістю обслуговування автонавантажувача є основними факторами для зниження Ваших витрат під час експлуатації виробу.

  • Мікро-Ф гарантує – витрати при експлуатації наших навантажувачів власного виробництва зведені до мінімуму, що дозволить Вам придбати новий дизельний навантажувач МФ (Мікро-Ф) і збільшити свій дохід.

  • Рама вантажа висотою підйому від 3,5 м до 6м, шини супереластік, вили нестандартної довжини.

  • Навісне обладнання ( стандартне навісне обладнання або спеціальне обладнання власного виготовлення під замовлення).

Сертифікований на відповідність стандартам UKR SEPRO.

Посмотреть!
Посмотреть!
Посмотреть!
Посмотреть!
Посмотреть!
Посмотреть!
Посмотреть!
Посмотреть!
Посмотреть!
Посмотреть!

НАПИШІТЬ НАМ!

Cтворіть повідомлення заповнивши необхідні поля форми зворотного зв’язку.