ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Мікро-Ф» успішно працює на ринку України вже понад 20 років.

За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник: вантажопідйомної техніки таких відомих світових брендів як Nichiyu, Toyota, Nissan, Mitsubishi, TCM, Linde, Manitou, Caterpillar, Kalmar, Pramac; навісного обладнання торгових марок KAUP и Cascade (вили, позиціонери вил, каретки бокового зміщення, захвати для рулонів, кип, перекидачі та інше); шин для навантажувачів і спецтехніки відомого італійського виробництва Marangoni та індійського виробника Greckster; зарядних пристроїв для складської техніки з електричним приводом торгової марки Powergen (Італія).


У 2006 році ТОВ «Мікро-Ф» став офіційним дилером японського виробника електричної вантажної складської техніки NIPPON YUSOKI CORPORATION (бренд NICHIYU) та офіційним дилером виробника складської техніки фірми Lifter, яка належить PRAMAC S.P.A. (Італія).


У нас завжди можна знайти або замовити запасні частини або провести діагностику, ремонт або сервісне обслуговування вашої техніки практично всього модельного ряду світових брендів Японії, Європи, США, Кореї та Китаю (Nichiyu, Komatsu, Nissan, TCM, Mitsubishi, Toyota, OM Pimespo, BT, Yale, Caterpillar (CAT), Clark, Daewoo (Doosan), Heli, EP, Xilin, Linde, Hangcha, Pramac, Still та інші).


Для задоволення короткострокових потреб вантажно-розвантажувальних робіт або робіт, які пов’язані з сезонністю, можемо запропонувати послуги навантажувачів в оренду строком від одного дня. Можливий також варіант оренди з правом викупу такої техніки.

НАПИШІТЬ НАМ!

Cтворіть повідомлення заповнивши необхідні поля форми зворотного зв’язку.