ТЯГОВІ АКУМУЛЯТОРИ (АКБ)

ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ АКБ

Тягова акумуляторна батарея — це постійне джерело енергії для навантажувачів, ричтраків, штабелерів, візків та іншої складської техніки на електричному приводі.

ТОВ «Мікро-Ф» пропонує Вам тягові акумуляторні батареї європейського виробника SYSTEMS SUNLIGHT S.A (Греція), бренд SUNLIGHT. У нас Ви можете придбати якісні та надійні АКБ різної ємності до будь-яких брендів техніки. Компанія «System Sunlight S.A» – один із провідних виробників електроживлячого обладнання промислового, спеціального та військового призначення.

Виробництво ведеться на суперсучасному комплексі в Північній Греції, сертифікованому за найвищими міжнародними стандартами, такими як ISO-9001/14001, OHSAS -18001, EROBAT. Продукція також має сертифікат НАТО (продукція поставляється арміям країн НАТО), що додатково свідчить про високу якість і надійність.
Крім високої якості, пропонована продукція має ще одну вагому перевагу – Ви можете купити АКБ із перших рук, що гарантує як походження, так і якість продукції, Відповідно отримати сервіс і обслуговування (гарантійне та післягарантійне), а головне – більш привабливі ціни на тягові акумуляторні батареї. Ми впевнені, що таких підхід повністю відповідає Вашим інтересам і високим вимогам.

АКБ, пропоновані до поставки, виготовлені у відповідності до стандартів:

DIN — укомплектовані елементами типу PzS,
BS — укомплектовані елементами типу PzB.
Особливості тягових акумуляторів SUNLIGHT:

Оптимізована конструкція пластин дозволяє підвищити технічні показники у порівнянні з встановленими стандартами;

Повністю ізольовані елементи та перемички. Для з’єднання елементів використовуються виключно гнучкі перемички, що забезпечує кращий електричний контакт;
Конструкція підвищеної механічної міцності корпусу елементу;
Покращена стабільність напруги та зарядні характеристики елементів;
Рекомендований температурний діапазон від -10 Со до +50 Со;
Ресурс – 1800 циклів заряд/розряд (при глибині розряду до 70%);
Крім широкого асортименту свинцево-кислотних батарей з рідким електролітом, пропонуємо тягові батареї з гелевим електролітом, які не потребують обслуговування, PzV (DIN) и PzVB (BS) стандартів.

Крім широкого асортименту акумуляторних батарей, пропонуємо повний набір комплектуючих до них.

Щоб замовити АКБ Вам необхідно надати співробітникам нашої компанії наступну інформацію:

Напруга (вольтаж) батареї;
Ємність необхідної батареї;
Габаритні розміри акумуляторного ящика (ДхШхВ, мм);
Тип електричної техніки, на яку необхідна АКБ.
Чому ми воліємо тягові акумулятори від Sunlight, більш детально описано у представленому нижче каталозі компанії

Більш детальну інформацію про технічні дані на тягові батареї та АКБ можливо отримати у нашого надійного партнера та офіційного представника Sunlight в Україні, компанії СЛ-Енергія

ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ АКБ

Купуючи акумуляторну батарею до електричного навантажувача або штабелера, кожен покупець хоче, щоб вона працювала добре і якомога довше. Відповідно для зарядки акумуляторної батареї потрібен якісний зарядний пристрій, завдяки якому можна швидко та безпечно повернути АКБ витрачену ємність для можливості подальшої її експлуатації. Також необхідно врахувати, що для зарядки тягових акумуляторних батарей потрібен зарядний пристрій відповідного типу та параметрів.

Компанія Мікро-Ф пропонує зарядні пристрої для тягових акумуляторних батарей (АКБ), які відповідають Вашим вимогам і технічним параметрам АКБ. У нас Ві можете купити автоматичні трансформаторні, а також імпульсні пристрої Powergen (Італія), відомого виробника зарядних пристроїв високої якості та надійності.

Зарядні пристрої Powergen виготовлені з використанням нових технологій, спеціальних апаратних пристроїв та додаткового програмного забезпечення (підключення до персонального комп’ютера (ПК) для контролю заряду, а також для визначення стану акумуляторної тягової батареї). Зарядні пристрої можуть вирішити всі питання, які стосуються заряду всіх видів тягових батарей, сконцентрувати увагу на високі показники та ефективність заряду. Використання мікропроцесорного управління забезпечує правильну роботу зарядного пристрою та контроль заряду акумуляторної батареї, відповідно тим самим подовжуючи «життя» тягових батарей.

Ви можете купити зарядний пристрій для тягових акумуляторних батарей з доставкою у Львів, Київ, Рівне, Харків, Запоріжжя на Ваше підприємство. Звертайтеся до нас. Ми обов’язково допоможемо Вам придбати якісний та надійний зарядний пристрій для акумуляторних батарей.

НАПИШІТЬ НАМ!

Cтворіть повідомлення заповнивши необхідні поля форми зворотного зв’язку.